Menu

Studio Tańca Flamenco ENVIVO

Flamenco na żywo. Koncerty, kursy, warsztaty.

Plan zajęć na sezon 2015/2016

ashke1138

O października zapraszam na zajęcia w nowym miejscu - w Akademii Tańca I AM DANCE w Piasecznie. 

zapisy na zajęcia:

 

przy ul. Julianowskiej 66:

  • w czwartek o godz. 20:40 - tangos
  • w piątek o godz. 18:10 - sevillanas (z wachlarzem)
  • w piątek o godz. 19:20 - tangos

przy ul. Orzeszkowej 15:

  • w sobotę o godz. 13:00 - sevillanas (z wachlarzem),
  • w sobotę o godz. 14:10 - tangos

Wszystkie grupy na poziomie P1 (początkujący)

Kurs rozpocznie się po zebraniu grupy. Uczestniczki i uczestnicy dostaną sms-em potwierdzenie daty pierwszych zajęć.

Zapisy bezpośrednie - online pod: Zapisz się lub telefonicznie pod numerem: 696 919 985. Jeśli masz pytania, zadzwoń 796 140 711 lub napisz: envivo.flamenco@gmail.com

 

Co tańczymy?

Kurs dla początkujących obejmuje naukę podstaw flamenco, a więc właściwej postawy tanecznej, charakteru tańca, podstawowych ruchów dłoni i ramion (w tym charakterystycznych ruchów nadgarstków), kroków oraz prostych figur, które następnie połączymy w choreografię. Zapraszam na zajęcia w dwóch różnych stylach: tangos i sevillanas. Na kursie tangos dodatkowo pojawią się stepy, a sam taniec będzie dość szybki i energiczny. Na kursie sevillanas dodatkowym elementem będzie praca z wachlarzem, a choreografia będzie tańczona wolniej i spokojniej.

Strój

Odpowiednim strojem do ćwiczeń są wygodne spodnie dresowe i t-shirt. W grupie tangos będą potrzebne również buty - na stabilnym, szerokim, niewysokim obcasie, z zakrytymi palcami i piętą.

Wachlarze

Sevillanas można tańczyć solo lub w parach, z kastanietami, wachlarzem, chustą albo... bez dodatków:) Na początku kursu najprawdopodobniej wachlarze nie będą konieczne, przydadzą się po ok 3-4 zajęciach. Do ćwiczeń wystarczy wachlarz o dowolnej wielkości, ważne, aby po rozłożeniu jego średnica była nie większa niż do zgięcia łokcia.

zapatos_abanico

 

© Studio Tańca Flamenco ENVIVO
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci